28.5.2011 1. soutěž dlouhodobé soutěže Orla župy sv. Zdislavy v atletice 2011 a soutěž ve florbalových dovednostech

V sobotu proběhlo první kolo atletických závodů a to za účasti dvou orelských jednot-Jednota Semily a Turnov.Mimoorelští účastníci nedorazili,protože zároveň probíhaly ve Semilech ještě tři další akce a to hasičů,města a turistů.
Přesto panovala dobrá atmosféra a většina závodila ve všech disciplínách,což byl běh na 60m,skok daleký,běh na 200m,vrh koulí,hod kriketovým míčkem i diskem a běh dvojic,který byl připraven hlavně pro zdravotně postižené občany a maminky s kočárkem,protože tam nebyli,využili jsme kárku a hodně se u toho nasmáli.
Nejvíce účastníků bylo v kategorii mužů a další obsazené kategorie byly ženy,starší žáci a mladší žákyně.
Vítězství si v těchto kategoriích vybojovali místní.
Muži:Jaroslav Tichý
Ženy:Bohdana Tichá
Starší žáci:David Tichý

Starší žákyně: Růžena Tichá
Mladší žákyně:Bohdanka Tichá

Po atletice proběhly ještě florbalové dovednosti,kde nejlépe uspěl David Tichý s počtem 771bodů a který si tak zajistil postup do ústředního kola.