Na hřišti gymnázia v Semilech proběhl 21.6.2014 turnaj ve fotbalových dovednostech. Zúčastnili se ho členové pořádající jednoty Orla Semily a zástupce turnovské jednoty a dva nečlenové.Celkový počet byl tedy 10. Malá účast byla způsobena vynucenou změnou místa turnaje, zároveň asi též souběžně probíhajícím sjezdem rodáků a fotbalovým zápasem místních chlapců. Díky tomu se stihlo nejen soutěžit ve fotbalových dovednostech, ale také tuto šikovnost uvést při fotbalovém zápase do praxe. Soutěž proběhla ve dvou kategoriích. Nejvíce zúčastněných bylo v kategorii dospělých: 1. David Tichý 676,8 bodů; 2. Jaroslav Tichý 626,1; 3. Jan Láska 572; 4. Pavlína Trantová 513; 5. Vít Jůza 455,1; 6. Bohdana Tichá 389,5; 7. Růžena Tichá 370; 8. Petr Tichý 80. V kategorii dívek si vybojovaly postup do finále na Velehradě 1. Jana Martínková 437,4 bodů a 2. Bohdana Tichá 357,8 bodů. Turnaj řídila Bohdana Tichá, zprávu upravil Vít Jůza.