Lehká atletika Semily 22.6.2019

Hned další sobotu - 22.6. 2019 uspořádala orelská jednota v Semilech ještě tradiční atletické závody na hřišti gymnázia.Akce začínala v 10 : 30 .Zahájilo se nástupem,podáním informací a modlitbou. Na rozhýbání se všichni,kteří měli běžet trať 60 m dlouhou postavili na startovní čáru a nejprve vyběhla skupina děvčat a pak chlapci.Následoval u dětí hod kriketovým míčkem a pro dospělé vrh koulí. Pak se opět proložilo běhy na 200 nebo 400 metrů.Následoval skok daleký. Ti nejmenší skákali z místa a ostatní normálně s rozběhem.Na závěr ještě vytrvalostní běh na 1500 metrů a pak již po pauze na napsání diplomů,vyhlašování výsledků:

Dívky : Marta Krausová 15 bodů

Hoši 1. Vítek Šobáň 20 bodů + 5 bodů za přidanou disciplínu navíc ( běh na 1500 metrů )

1. Bohdana Tichá 15 bodů - Orel jednota Semily

Všichni,kteří obsadili první místo,dostali pohár a na 2. a 3. místě dostali děti drobnou odměnu. Jinak byl pro každého alespoň diplom. Akce se vydařila a především bylo krásné,že letos soutěžily opravdu celé rodiny a tak fandily děti rodičům a rodiče dětem a byla to tedy akce,která podpořila prožívání společných zážitků,což je pro rodiny důležité a navíc šli rodiče dětem příkladem a ukazovali jim,že pohyb je důležitý.

Děkujeme tedy tímto všem rodičům i prarodičům,kteří nejen sobě,ale hlavně dětem věnovali svůj čas a připravili jim pěkné zážitky.